Tehnoloģija

Austrumu tradīciju apvienojums ar rietumu zinātni, piedāvājot unikālu pieeju traumu rehabilitācijai.

Infra Reflect tehnoloģija palīdz atjaunoties pēc traumām un paātrina šo procesu, pateicoties bambusa kokogļu un germānija dabiskajām īpašībām. Oglekļa un germānija daļiņas absorbē jūsu ķermeņa infrasarkano staru enerģiju, lai stimulētu asinsriti un paaugstinātu ķermeņa temperatūru.

 

Mūsu izmantotie zinātnes atklājumi

Mainīga biezuma slānis garantē, ka šis funkcionālais tekstilmateriāls ideāli atbalsta kompleksas cilvēka anatomiskās struktūras, bet gludā virsma paildzina komforta sajūtu un uzlabo izturību.

Nākamās paaudzes tehnoloģija, kas izmanto ķermeņa siltumu, lai palīdzētu atjaunošanās procesā. Materiāli mijiedarbojas ar ķermeņa dabiski izstaroto infrasarkano staru enerģiju un var palielināt ķermeņa temperatūru un asinsrites ātrumu.

 • Tehnoloģija infra reflect

  Ar minerālvielām bagātie materiāli mijiedarbojas ar ķermeņa dabiski izstaroto infrasarkano starojumu, lai palielinātu ķermeņa temperatūru un lokāli uzlabotu asinsriti.

 • 3D auduma komforts

  No elpojošām šķiedrām izgatavotais 3D audums nodrošina ilgtermiņa komfortu un noturīgu atbalstu.

 • Zonām piemērots

  Sadalījums atbalsta, elastīguma, elpojamības un polsterējuma zonās, lai nodrošinātu zonām raksturīgās tekstilizstrādājuma īpašības.

 • Gluda virsma

  Gludā virsma uzlabo komfortu, novēršot kairinājumu šuvju vietās un vienlaikus palielinot šā izstrādājuma izturību.

 • Atbalsts

  Novatoriskais audums rada dažādas pakāpes kompresiju, lai ideāli piegultu cilvēka ķermeņa daļām un nodrošinātu individuālu atbalstu, kas palīdz ātrāk atgūties no traumām.

 • Bez smaržas

  Dabiski dezodorējošās un elpojošās bambusa kokogles šķiedras nodrošina iespēju valkāt apģērbu stundām ilgi, neveidojoties smakām.

 • Mitruma absorbēšana

  Auduma minerālvielu īpašības nemazinās, kad tas tiek pakļauts mitruma iedarbībai, bet elpojošās bambusa šķiedras nodrošina komfortu fizisko aktivitāšu laikā un dažādos laikapstākļos.

 • Jūsu ķermenim tas patiks

  Ķermeņa anatomiskajām zonām īpaši paredzēts risinājums nodrošina anatomiski pielāgojumu elastīgumu, polsterējumu un atbalstu atbilstoši katras individuālās zonas vajadzībām, bet elpojošais dizains ar gludu virsmu nodrošina ilgtermiņa komfortu.

 • Neizmazgājas

  Minerālvielu daļiņas ir sasmalcinātas gandrīz līdz nanomēroga pulverim, lai garantētu, ka iestrādes brīdī tās tiek pilnībā integrētas audumā un nevar tikt izvadītas no tā mazgāšanas rezultātā. Tāpēc mēs iesakām regulāri mazgāt izstrādājumus, kā arī varam garantēt, ka to terapeitiskās īpašības nemazināsies.

3D austs audums

Pulsaar Active produkti ir austi, lai tajos iestrādātu trešo dimensiju, kas ļauj audumam perfekti piegult cilvēka ķermeņa daļām.

Bambusa ogles šķiedras ir elpojošas un dabiski dezodorējošas šķiedras, lai atkopšanās laikā paildzinātu komforta sajūtu, bet trīsdimensiju struktūra rada dažādas pakāpes kompresiju, lai nodrošinātu individuālu atbalstu.

Kompresija garantē pietiekamu spiedienu atbalsta nodrošināšanai, bet novērš tradicionālās metodēs izmantotā trulā spēka pielikšanu, kas var saspiest vēnas vai izraisīt to paplašināšanos.

Infra reflect minerālvielu šķiedras

Mūsu audumos ir iestrādātas oglekļa un germānija daļiņas, garantējot visefektīvāko un noturīgāko šo audumu terapeitisko īpašību izmantošanu.

Process

 1. Ilgtspējīga ražas ovākšana
  Izstrādājumu unikālo īpašību nodrošināšanai izmanto ilgtspējīgi iegūtu bambusu un germānija oksīda rūdu.
 2. Charcoal generated
  The bamboo is heated to 800℃ for seven days to create a mineral-rich charcoal.
 3. Kokogļu ieguve
  Bambuss tiek karsēts pat 800 ℃ temperatūrā septiņas dienas, lai iegūtu minerālvielām bagātas kokogles.
 4. Minerālvielu iestrāde
  Pēc tam mikroskopiskās daļiņas tiek kombinētas ar poliesteri, lai tās pilnībā tiktu iestrādātas materiālā, kas garantē to termodinamisko īpašību saglabāšanu mazgāšanas laikā.
 5. 3D audums
  3D aušanas tehnoloģija ļauj iestrādāt šo ar minerālvielām piesātināto poliesteri kompleksā audumā, kas tiek izmantots mūsu izstrādājumu ražošanā.

Infrasarkano staru zinātne

Our fabrics are embedded with carbon and germanium particles for the most efficient and enduring use of their therapeutic qualities.

Miljardiem gadu Saule ir izstarojusi infrasarkanos starus, un dzīvajiem organismiem uz Zemes ir nācies attīstīties, lai tos absorbētu. Cilvēkiem ir izstrādājusies īpaša absorbcijas spēja, ņemot vērā lielo ūdens daudzumu mūsu organismā. Infrasarkanie stari (IR) ir elektromagnētiskā starojuma veids, kura viļņa garums ir diapazonā no 780 μm līdz 1000 μm. Vairākos pētījumos ir norādīts, ka infrasarkanie stari var uzlabot brūču dzīšanu, mazināt sāpes, stīvumu un nogurumu, kā arī stimulēt mezenhīmas un sirds cilmes šūnu dalīšanos. Parasti infrasarkano staru materiāli darbojas, pārvēršot ķermeņa siltuma enerģiju starojumā ar noteiktu infrasarkano staru viļņu garumu diapazonu, lai rosinātu homeostāzi un fotobiomodulāciju un tādējādi ļautu šiem stariem šķērsot ādu. Ja šis process ir sekmīgs, terapeitiskie ieguvumi cita starpā ir sāpju un iekaisuma mazināšana, imūnmodulācija un brūču dzīšanas un audu atjaunošanās veicināšana. Ir arī pierādīts, ka materiāli, kas var izstarot infrasarkanos starus, uzlabo asinsriti un cilvēka ķermeņa vispārējo vielmaiņu. Nesen veiktā pētījumā par infrasarkanos starus izstarojoša apģērba efektivitāti tika pētīts tā lietojums futbolistu grupā. Kad šis apģērbs tika nēsāts kā pidžama 10 stundu ilga miega laikā trīs naktis pēc kārtas, pētnieki konstatēja, ka 48 stundas pēc intensīvām pliometriskām aktivitātēm tiek mazināta aizkavēto muskuļu sāpju rašanās. Savukārt, citā pētījumā tika novērtēts garo infrasarkano staru plākstera lietojums, terapeitiski ārstējot ceļgala osteoartrītu.

Pacienta ceļgala aizmugurējās daļas virsmai uz 12 stundām dienā, piecas dienas nedēļā un četras nedēļas pēc kārtas tika uzlikts ārstējošais plāksteris. Pētnieki veica ceļgala priekšējās daļas ultraskaņas garenvirziena izmeklējumu un atklāja, ka par 40 % bija samazinājies locītavas izsvīdums, salīdzinot ar kontroles grupu. Šķiet, ka infrasarkanie stari ir daudz universālāki par citiem elektromagnētisko viļņu garumiem (piemēram, redzamo gaismu), jo tie spēj rosināt neironu stimulāciju, kā arī nodrošināt plašus terapeitiskos ieguvumus šūnām un audiem. Pēdējo gadu laikā aizvien lielākā skaitā ziņojumu tiek norādīts, ka dažādām infrasarkano staru lietojuma formām ir nepārprotams klīniskais ieguvumus, kā arī tiek skaidroti infrasarkano staru darbības mehānismi. Infrasarkano staru terapeitisko līmeni var nodrošināt, izmantojot ierīces bez jebkādiem ārējiem barošanas avotiem, proti, vienkārši izmantojot cilvēka organisma radīto siltumu, lai panāktu garo infrasarkano staru izstarošanu no materiāliem, kas satur minerālvielas. Pētījumos par pārsienamajiem materiāliem vai apģērbu, kas izgatavots no infrasarkanos starus izstarojošiem materiāliem, ir norādīts, ka tie spēj uzlabot asinsriti un mazināt nogurumu. Tāpēc, salīdzinot ar ierastajiem infrasarkanās gaismas avotiem un saunām, var secināt, ka šāds lietojums varētu kļūt par elastīgāku ikdienas lietojuma metodi, kā arī ar tā palīdzību varētu ārstēt medicīniskos stāvokļus.