Tehnoloģija
Austrumu tradīciju apvienojums ar rietumu zinātni, piedāvājot unikālu pieeju traumu rehabilitācijai.
3D austs audums
Pulsaar Active produkti ir austi, lai tajos iestrādātu trešo dimensiju, kas ļauj audumam perfekti piegult cilvēka ķermeņa daļām.
Bambusa ogles šķiedras ir elpojošas un dabiski dezodorējošas šķiedras, lai atkopšanās laikā paildzinātu komforta sajūtu, bet trīsdimensiju struktūra rada dažādas pakāpes kompresiju, lai nodrošinātu individuālu atbalstu.
Kompresija garantē pietiekamu spiedienu atbalsta nodrošināšanai, bet novērš tradicionālās metodēs izmantotā trulā spēka pielikšanu, kas var saspiest vēnas vai izraisīt to paplašināšanos.
Infra reflect minerālvielu šķiedras
Mūsu audumos ir iestrādātas oglekļa un germānija daļiņas, garantējot visefektīvāko un noturīgāko šo audumu terapeitisko īpašību izmantošanu.
Process
- Ilgtspējīga ražas ovākšana
Izstrādājumu unikālo īpašību nodrošināšanai izmanto ilgtspējīgi iegūtu bambusu un germānija oksīda rūdu. - Charcoal generated
The bamboo is heated to 800℃ for seven days to create a mineral-rich charcoal. - Kokogļu ieguve
Bambuss tiek karsēts pat 800 ℃ temperatūrā septiņas dienas, lai iegūtu minerālvielām bagātas kokogles. - Minerālvielu iestrāde
Pēc tam mikroskopiskās daļiņas tiek kombinētas ar poliesteri, lai tās pilnībā tiktu iestrādātas materiālā, kas garantē to termodinamisko īpašību saglabāšanu mazgāšanas laikā. - 3D audums
3D aušanas tehnoloģija ļauj iestrādāt šo ar minerālvielām piesātināto poliesteri kompleksā audumā, kas tiek izmantots mūsu izstrādājumu ražošanā.
Infrasarkano staru zinātne
Our fabrics are embedded with carbon and germanium particles for the most efficient and enduring use of their therapeutic qualities.
Miljardiem gadu Saule ir izstarojusi infrasarkanos starus, un dzīvajiem organismiem uz Zemes ir nācies attīstīties, lai tos absorbētu. Cilvēkiem ir izstrādājusies īpaša absorbcijas spēja, ņemot vērā lielo ūdens daudzumu mūsu organismā. Infrasarkanie stari (IR) ir elektromagnētiskā starojuma veids, kura viļņa garums ir diapazonā no 780 μm līdz 1000 μm. Vairākos pētījumos ir norādīts, ka infrasarkanie stari var uzlabot brūču dzīšanu, mazināt sāpes, stīvumu un nogurumu, kā arī stimulēt mezenhīmas un sirds cilmes šūnu dalīšanos. Parasti infrasarkano staru materiāli darbojas, pārvēršot ķermeņa siltuma enerģiju starojumā ar noteiktu infrasarkano staru viļņu garumu diapazonu, lai rosinātu homeostāzi un fotobiomodulāciju un tādējādi ļautu šiem stariem šķērsot ādu. Ja šis process ir sekmīgs, terapeitiskie ieguvumi cita starpā ir sāpju un iekaisuma mazināšana, imūnmodulācija un brūču dzīšanas un audu atjaunošanās veicināšana. Ir arī pierādīts, ka materiāli, kas var izstarot infrasarkanos starus, uzlabo asinsriti un cilvēka ķermeņa vispārējo vielmaiņu. Nesen veiktā pētījumā par infrasarkanos starus izstarojoša apģērba efektivitāti tika pētīts tā lietojums futbolistu grupā. Kad šis apģērbs tika nēsāts kā pidžama 10 stundu ilga miega laikā trīs naktis pēc kārtas, pētnieki konstatēja, ka 48 stundas pēc intensīvām pliometriskām aktivitātēm tiek mazināta aizkavēto muskuļu sāpju rašanās. Savukārt, citā pētījumā tika novērtēts garo infrasarkano staru plākstera lietojums, terapeitiski ārstējot ceļgala osteoartrītu.
Pacienta ceļgala aizmugurējās daļas virsmai uz 12 stundām dienā, piecas dienas nedēļā un četras nedēļas pēc kārtas tika uzlikts ārstējošais plāksteris. Pētnieki veica ceļgala priekšējās daļas ultraskaņas garenvirziena izmeklējumu un atklāja, ka par 40 % bija samazinājies locītavas izsvīdums, salīdzinot ar kontroles grupu. Šķiet, ka infrasarkanie stari ir daudz universālāki par citiem elektromagnētisko viļņu garumiem (piemēram, redzamo gaismu), jo tie spēj rosināt neironu stimulāciju, kā arī nodrošināt plašus terapeitiskos ieguvumus šūnām un audiem. Pēdējo gadu laikā aizvien lielākā skaitā ziņojumu tiek norādīts, ka dažādām infrasarkano staru lietojuma formām ir nepārprotams klīniskais ieguvumus, kā arī tiek skaidroti infrasarkano staru darbības mehānismi. Infrasarkano staru terapeitisko līmeni var nodrošināt, izmantojot ierīces bez jebkādiem ārējiem barošanas avotiem, proti, vienkārši izmantojot cilvēka organisma radīto siltumu, lai panāktu garo infrasarkano staru izstarošanu no materiāliem, kas satur minerālvielas. Pētījumos par pārsienamajiem materiāliem vai apģērbu, kas izgatavots no infrasarkanos starus izstarojošiem materiāliem, ir norādīts, ka tie spēj uzlabot asinsriti un mazināt nogurumu. Tāpēc, salīdzinot ar ierastajiem infrasarkanās gaismas avotiem un saunām, var secināt, ka šāds lietojums varētu kļūt par elastīgāku ikdienas lietojuma metodi, kā arī ar tā palīdzību varētu ārstēt medicīniskos stāvokļus.
- Izvēloties izvēli, tiek veikta pilnās lapas atjaunošana.
- Atveras jaunā logā.