Par Mums

Kas ir Pulsaar

Pulsārs ir neitronu zvaigzne, kas griežas ar tādu ātrumu un ar tik lielu enerģiju, ka izskatās, ka tā pulsē. Bet mēs nākam no Āres upes reģiona Šveicē un gūstam iedvesmu no šī Šveices spēka iemiesojuma tā vistīrākajā formā. No upes esam guvuši arī divu “AA” burtu kombināciju mūsu nosaukumā — PulsAAr, lai apvienotu Āres upes un neitronu zvaigznes īpašības vienā nosaukumā, kas ir gan jaudīgs, gan enerģisks, bet vienlaikus uztur koncentrētu miera sajūtu.

Mūsu pirmsākumi

Āres upe sākas Bernes reģiona Alpu kalnos, kur lejup pa nogāzi plūst tīrais ledāju ūdens. Bernes reģiona Alpu kalnu gleznainajās ielejās daba atklājas visā tās krāšņumā, ļaujot mums ieskatīties tās tīrajā, klusajā un mierpilnajā būtībā. Šī iespaidīgā kalnu grēda iedvesmo uz dziļu harmoniju un līdzsvaru mūsu dabiskā ritmā un dabā.

Mēs ticam dabas līdzsvara spēkam, jo īpaši tā iespējamajai ietekmei uz fizisko labsajūtu. Cilvēka ķermenis daudzos un dažādos veidos ir dabiskās enerģijas avots, tomēr tikai tad, kad tas atrodas patiesā līdzsvarā un harmonijā ar dabu, tas spēj izmantot šo spēku, lai pārvarētu ikdienas dzīves izaicinājumus.

Tieši tāpēc mēs uzņēmumā Pulsaar izmantojam nākamās paaudzes tehnoloģijas, lai izstrādātu rīkus, kas nepieciešami jūsu ceļojuma uz līdzsvarā esošu ķermeni pārskatīšanai un sekmīgai atsākšanai.

Kur mēs gūstam iedvesmu?

Pulsaar Active produktu sortimenta iedvesmas avots ir mūsu pašu uzņēmuma dibinātājs - Dr. Juergen Warzecha. Savā brīvajā laikā Juergen ir kaislīgs un panākumiem bagāts zirgu jāšanas sporta entuziasts. 2021.gada lēkšanas šova laikā viņš tika nomests no sava zirga un guva vairākus smagus savainojumus. To rezultātā viņam gandrīz nācās zaudēt kāju, kā arī tika konstatēti divu nozīmīgu kakla un muguras skriemeļu lūzumi. Ārstu varonīgās iejaukšanās rezultātā tika novērsts ļaunākais scenārijs, taču viņi saglabāja skepsi par to, vai Juergen turmākās dzīves laikā nebūs jāsaskaras ar nopietnām ķermeņa mobilitātes problēmām.

Uzsākot rehabilitācijas procesu, Juergen tika iepazīstināts ar daudzām dažādām atbasta ortozēm. Neviena no tām nesniedza rezultātu, kuru Juergen cerēja sasniegt, līdz brīdim, kad viņa sadarbības partneru kompānija RPM Pharma piedāvāja izmēģināt viņu izstrādes procesā esošo ortožu produktus. Šo ortožu pieeja un rezultāts bija ievērojami pārāks par visu, ko Juergen bija izmēģinājis iepriekš. Tāpēc viņš nolēma iesaistīties ar RPM Pharma šo produktu pilveidošanā un izstrādē.

Ņemot vērā viņa trauma raksturu, Juergen bija lielisks pacients, lai izmēģinātu vel nepilnīgo Pulsaar Active produktu sortimentu un uzsāktu pats savu ceļu uz pilnīgu atveseļošanos. Šobrīd Juergen jau staigā un skrien bez grūtībām, kā arī gandrīz nemaz vairs neizjūt ķermeņa mobilitātes problēmas- rezultāts, ko neviens no viņa viņa ārstiem neprognozēja atlabšanas procesa sākumā, it īpaši pēc visa, ko viņa ķermenis bija piedzīvojis.

#RECOVERYREINVENTED

Iepazīstinām ar Infra Reflect atveseļošanās tehnoloģiju, kas ietver minerālvielas.

Infra Reflect ir moderna tehnoloģija, kurā izmanto mikroskopiskas minerālvielu daļiņas, lai gūtu labumu no ķermeņa dabiski izstarotās elektromagnētiskās enerģijas. Mūsu tehnoloģija infrasarkano staru formā ļauj mērķtiecīgi novadīt šo enerģiju atpakaļ uz problemātiskajām zonām, kur rodas sāpes un diskomforts, lai palielinātu skābekļa līmeni asinīs un saīsinātu atlabšanas laiku. Atkārtoti izmantojot jūsu izdalīto enerģiju, Infra Reflect dod iespēju jūsu ķermenim kļūt par pašlādējošu akumulatoru, kas nodrošina enerģiju, lai atjaunotu optimālu fizisko formu.